рус.укр.

Юридичні послуги

Юридичні послуги – надання консультацій з питань чинного законодавства, здійснення захисту прав та інтересів осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, сприяння застосуванню державного примусу і реалізації юридичної відповідальності осіб, що вдаються до протиправних дій щодо цієї особи (оформлення правових документів, адвокатська допомога, захист прав та інтересів особи тощо)».

В Україні на сьогодні існує декілька форм надання юридичної допомоги, наприклад, адвокатура, нотаріат, юрисконсультські послуги а також чимало інших видів, виникнення яких пов’язане з розвитком приватного бізнесу. Юридична допомога дуже «прижилася» в нашому суспільстві, адже майже в будь-якому населеному пункті можна зустріти нотаріальну, адвокатську контору чи інші установи у сфері юридичного консалтингу.

Звичайно, такий попит на юридичні послуги зумовив виникнення специфічного ринку юридичних послуг. Зараз він знаходиться у стані розвитку, але криза відчутно відобразилася на ньому. Це призвело до скорочення працівників, зайнятих у сфері юридичного консалтингу і переорієнтації багатьох юридичних фірм та організацій.

‹‹ повернутися назад