Куплю пиломатеріал на офіційному майданчику УЕБ

На лісовому аукціоні пропонуються тільки найякісніші сорти листяних і хвойних дерев виростають в регіоні у українських лісах.

Кожен експонат, виставлений на аукціон, проходить ретельну вхідну перевірку, належним чином вирізається шляхом подальшої обробки, ідентифікується за унікальним номером, ретельно вимірюється і потім виставляється на аукціон. Журнали розподілені і прокладені так, що кожну частину можна побачити з кожної сторони.

Для побутових лісопилок чудовою сировиною для виготовлення всіх видів деревини є деревина, тобто колоди та різні види колод, які поділяються на кілька частин. Їх також називають дерев’яними і мають стандартизовані розміри.Основна відмінність від круглих дерев полягає в тому, що вони мають принаймні дві рівні сторони, паралельні одна одній.

Перш ніж розміщувати рекламу типу «Купуйте деревину у виробника», важливо чітко визначити тип, спосіб обробки, якість, розмір та призначення деревини. Залежно від виду, ціна деревини також змінюється на електронній платформі Української енергетичної біржі. Тут вони представлені двома великими групами: колодами та деревиною. Останнє включає дошки, балки, прути, плити, гуртожитки, шпони, панелі та заготовки.

Для виробництва деревини компанія повинна бути обладнана спеціальною циркулярною та стрічковою пилами. Веб-сайт sale.ueex.com.ua активно продає майже всю деревину, виготовлену з дерева. Наприклад, пробка (сосна, ялина та інші технології найбільш придатні для будівництва основних фондів та виготовлення несучих конструкцій. Липа, клен та ясен також популярні серед покупців.

Точний каталог предметів, пропонованих на аукціоні, завжди публікується тут за 24 години до початку аукціону.

Після прибуття на аукціон кожен кандидат отримає каталог і конверт. Каталог містить номер виробу, код постачальника, довжину, товщину і обсяг стовбура, сертифікат і порожню коробку для пропозиції пропозиції. Пропозиція надається в гривнях за 1 м3 (завантажений на транспортний засіб).

Хто може купити деревину на аукціоні?

Учасником аукціону може бути фізична або юридична особа, яка погодилася з Порядком проведення аукціону. Правила аукціону можуть бути підписані під час презентації після прибуття на аукціон, або ви можете завантажити, підписати і відправити його поштою на нашу адресу.

Якщо вас зацікавила пропозиція, переходьте на сайт: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-kruglyak-duba-u-m-zhitomir-na-onlajn-auktsioni-prozorrosa/